Blog

hobby

RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg propozycji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.

Rezultatem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Polecane:

Ginekolog Wrocław

Ciekawe wpisy:

Comments are closed.