Blog

hobby

RSS not configured

Facebook
RSS

Na Słowacji jest niewiele takich miejsc, gdzie można nocować w jednym obiekcie hotelowym, a jeździć na nartach w kilku wysokiej jakości ośrodkach narciarskich. Jedno z takich miejsc znajduje się w północnej Słowacji, w pobliżu Żyliny. Terchová, charakterystyczna miejscowość u podnóża Małej Fatry jest doskonałym wręcz miejscem na narty na Słowacji.
Terchová jest popularna wśród narciarzy również dlatego, że znajduje się w pobliżu aż trzech największych ośrodków narciarskich na Słowacji. Najbliżej położony jest ośrodek narciarski Vrátna, nieco dalej znajduje się ośrodek narciarski Kubínska hoľa, dokąd podróż zajmuje 30 minut samochodem, a do ośrodka Wielka Rača do 45 minut. Wynajmując noclegi w Terchovej, można każdego dnia jeździć na nartach w innym ośrodku narciarskim. A więc również na Słowacji można jeździć na nartach i desce porównywalnie dobrze i komfortowo, jak za granicą.
W ramach noclegu proponujemy domki na Słowacji Uhorčík, Ilčík i Rajnoha. Domki te są doskonałą bazą wypadową do licznych ośrodków narciarskich. Oprócz komfortowego wyposażenia domków do dyspozycji jest również wellness centrum, które jest marzeniem wielu narciarzy po całym dniu na stoku.

Comments are closed.