Blog

hobby

RSS not configured

Facebook
RSS

Jak zaplanować ślub marzeń?

Comments Off
May - 6 - 2015
admin

To pytanie kłębi się w głowach narzeczonych, planujących wspólną przyszłość. Na początku tej drogi, zastanówmy się wspólnie, o jakim ślubie marzymy. Najlepiej by było, gdyby nasze wizje się pokrywały ze sobą, lecz zdarzyć się może, że mamy całkiem różne wyobrażenia. W takiej sytuacji, musimy dojść do kompromisu i znaleźć sposób, by wszystkie nasze pomysły, jak i pomysły naszej połówki, były wcielone w życie. Z każdą decyzją, radziłabym się konsultować i prosić o radę rodziny. Jednak nic nie zastąpi doświadczenia życiowego starszych od nas osób i warto korzystać z ich mądrości. Pierwszą sprawą jest ugadanie terminu ślubu z naszym księdzem, który będzie prowadził ceremonię zaślubin. Od niego dowiemy się wszelkich informacji, warunkach i obowiązkach, jakie trzeba spełnić. Gdy data ustalona, możemy przejść do organizacji wesela.

Jak zorganizować wesele dziesięciolecia?

Nie ma żadnych złotych rad, które sprawdzą się w każdej sytuacji i są gwarantem sukcesu. Jednak rady, które Wa udzielę, na pewno ułatwią nam to zadanie. A oto i pierwsza z nich: od razu po ustaleniu daty ślubu, rozpocznijmy wycieczkę po lokalach weselnych. Większość z nich jest już zarezerwowana na 2 lata w przód, więc warto wpisać się w kolejkę oczekujących. Po znalezieniu sali, ustalmy menu, a wcześniej przetestujmy ich kuchnię. Sala musi być komfortowa i pięknie oświetlona, nowoczesna i ładnie wykończona. Kolejna, bardzo ważna kwestia, to pamiątki z wesela.

Plener nad Wodą - Fotografia Ślubna

Pamiątki z wesela

To zadanie należy do fotografa, specjalizującego się w fotografii ślubnej. Takowego znajdziemy w wyszukiwarce Google, która przechowuje wszelkie, potrzebne informacje. Na hasło >fotograf ślubny< otrzymujemy linki do fachowców, pałających się takim rodzajem sztuki. Nasza rola ogranicza się do dopasowaniu wyników do naszego, indywidualnego gustu i wyselekcjonowania faworytów. Wybieramy tego fachowca, który jest najzdolniejszy i najbliżej nas, ważne są też względy honoraryjne. Takim oto sposobem, wybieramy najodpowiedniejszą osobę na to stanowisko.

Dla nas pełen reportaż został wykonany przez grupę fotografów nasdwoje.com.pl, których znaleźliśmy w wyszukiwarce na słowo fotograf Kraków. Na poszukiwania straciliśmy ponad 2 dni. Mamy nadzieję, że twoje poszukiwania pójdą dużo szybciej i znajdziesz kogoś dla Siebie.

Napisz jakiś komentarz na temat artykułu :) pozdrawiamy

Ciekawe wpisy:

Comments are closed.