Blog

hobby

RSS not configured

Facebook
RSS

Czym właściwie jest centrum zaopatrzenia medycznego

Comments Off
Jun - 7 - 2017
admin

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z  pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie są także firmy krajowe, twórcy takich marek np. Zhermapol czy Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Sprawdź ofertę
 http://sklep.cezal.com.pl

Comments are closed.