Blog

hobby

RSS not configured

Facebook
RSS

Człowiek bierze ślub tylko raz

Comments Off
May - 6 - 2015
admin

Ślub i wesele to najpiękniejsze momenty naszego życia. Każdy stara się urzeczywistnić swoje marzenia, mieć ślub jak bajki. Aby to się udało, musimy zając się organizacja tej ceremonii na bardzo, bardzo długo przed. Zaraz jak podejmiemy decyzję o pobraniu się, nie zwlekajmy i udajmy się do księdza.

  • Tam, ustalimy termin i zapiszemy się na nauki przedmałżeńskie, które są warunkiem ślubu.
  • Potem weźmy do dłoni długopis i zapiszmy wszystkich naszych gości, których chcemy mieć na ślubie.

Musimy wszystkich dokładnie policzyć, włączając w rachunki dzieci. Z ostateczną liczbą, możemy rozpocząć poszukiwania sali weselnej. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale jest duży wybór lokali. Gdy uporamy się z wszystkimi formalnościami, przyjdzie lepszy moment: poszukiwania sukni ślubnej. Wtedy nasze marzenia spełnią się i wreszcie mierząc dziesiątki różnych sukien, znajdziemy tą jedyną. Każda przyszła panna młoda chce wyglądać jak księżniczka, więc musimy się postarać. Znajdźmy dobrą kosmetyczkę i przetestujmy najpierw jej możliwości. Dopiero potem, mając pewność, że jest godną zaufania osobą, możemy skorzystać z jej usług. Tak samo sprawa wygląda z fryzjerką. Tym sposobem musimy przetestować także katering na nasze wesele, nie możemy dopuścić, aby podawane gościom potrawy, były niewypróbowane przez nas.

Fotografia ślubna

Fotografia z sesji Plenerowej

Jest wielu fotografów, ale nie wszyscy zajmują się stricte fotografią ślubną. Najlepszego i najbardziej wpasowanego w nasz gust, znaleźć możemy w wyszukiwarce Google. Wystarczy tak niewiele, bo wpisanie frazy “fotograf ślubny”, powoduje wyświetlenie się wszelkich, dostępnych informacji, na temat fotografii ślubnej. To bardzo ułatwia nam szukanie, staje się ono szybkie i dziecinnie proste. Trudniejsze zadanie to przeglądnięcie wszystkich zdjęć i wybranie, odpowiadającego nam fotografa. Musi być on rzetelny, utalentowany, kreatywny i odpowiedzialny. Najważniejsze, aby był z naszej okolicy i nie cenił się bardzo wysoko.

W trakcie naszych poszukiwań do gustu przypadł nam Pan Łukasz z naszej miejscowości. Znaleźliśmy go po wpisaniu frazy fotografia ślubna Kraków, gdzie około 30 wynik prowadził do jego portfolio. Zaraz po wejściu na stronę wiedzieliśmy, że to on powinien fotografować nasz ślub.

Mam nadzieję, że ty znajdziesz swojego faworyta równie szybko ! :) Zostaw nam tu informacje w postaci komentarza jak tobie szły tego typu działania.

Ciekawe wpisy:

Comments are closed.